NELER YAPABİLİRİZ

Üretim sevdasıyla çıktığımız yolda; yapı sektörü için çözümler tasarlayıp, ürünler imal ederek birçok yapı grubuna imzamızı attık. Edindiğimiz malzeme bilgisi ve teknik becerilerin ışığında otomotiv sektörüne de spesifik ürünler üretimine başladık.

Karavanlar için özel kabinler ve kapı iç döşemeleri üretimi ve uygulaması yaparak otomotiv sektörüne de iç ve dış trim üretimi yapabileceğimize ikna olduktan sonra sektörden gelen taleplerin bizi yönlendirmesi ile otomotiv sektörü standartları ve şartlarını sağlamak için faaliyetlerimizi arttırarak, bu sektörde ana üreticilerin kaliteli malzemeye ulaşmasını sağlamak, doğru ürünler üreterek otomotiv sektöründe de adımızdan söz ettirmek ve sektörün gelişimine katkıda bulunmak gayretiyle; Otomotiv ve savunma sektörleri için; Yüzey kaplama, yüzey şekillendirme, koruyucu muhafazalar, kapaklar, kılıflar vb. ürünler üretimi yapılmaktadır.

Port bagaj üretimi, Fiber kabuklu Araç Üstü Kamp Çadırları tasarımı ve üretimi yapılmaktadır. FRP-CTP makinamız ile açık kalıplama tekniği ile birçok ürün veya ekonomik prototip üretimi yapıyoruz. Kompozit işleme atölyesinde FRP (polyester elyaf püskürtme makinası) yöntemiyle reçine bazlı kompozit ürünler kullanılarak istek ve ihtiyaç doğrultusunda özgün ürünler üretilmektedir.

Fiberglas ürünlerin üretimi, tasarlanması ve imalat kalıplarının yapılması üzerinde çalışmalar yapar aynı zamanda heykel ve rölyef gibi sanatsal ürünlerin tasarım ve imalatlarını da yapıyoruz. Pazar ve müşteri talebi dahilinde termoform şekillendirme ve hassas kesim yapabilmek için kesim kalıplarımızı kendi bünyemizde tasarlıyor ve imal ediyoruz.

Kendi ihtiyacımıza özel olarak donanım yüklediğimiz Endüstriyel robotumuz ile tüm imalatlarda 0.001 mm sapma ile hassas kesim ve ürün bitiriş hizmeti veriyoruz.