BİZ KİMİZ

Firmamız 2003 yılından bugüne ıslak zemin çözümleri üzerine faaliyet göstermekte olup, termoform yöntemiyle duş teknesi, küvet, jakuzi üretimiyle sektöre hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız 2003 yılında Ankara’da ıslak zemin çözümleri üzerine faaliyet göstermeye başlamış olup, değişime ve gelişime açık yapısıyla, sahip olduğu bilgi ve birikimleri ile hedefleri doğrultusunda 2008 yılında otomotiv ve savunma sanayisine thermoform yöntemiyle trim ve crp-ctp tekniğiyle stoğu bulunmayan parça üretmeye başlamıştır.

 

Termoform şekillendirme makinelerinde polietilen, polipropilen, polikarbonat, polistiren, termoplastik elastomer vb. hammaddeler kullanılarak ihtiyaca yönelik ürünler üretilmektedir.

Bünyemizde ahşap, polyester, alüminyum vb. ürünler işlenerek termoform ürün kalıpları yapılmaktadır.

Kompozit işleme atölyesinde FRP yöntemiyle reçine bazlı kompozit ürünler kullanılarak istek ve ihtiyaç doğrultusunda özgün ürünler üretilmektedir.

Otomotiv ve savunma sektörleri için; Yüzey kaplama, yüzey şekillendirme, koruyucu muhafazalar, kapaklar, kılıflar vb. ürünler üretilmektedir.

Konteyner ve prefabrik yapılarda, karavan ve tinyhouse gibi taşınabilir yapılar için termoform yöntemiyle; ıslak zemin ve iç-dış trim parçaları üretmektedir.

Sektörümüzdeki ihtiyaçları takip ederek sürdürülebilirlik ilkemizle, her zaman kalite anlayışıyla ulusal ve küresel pazarda tercih edilen bir firma olma gayretindeyiz